www.pfs.cz | www.kovopfs.cz
   
     
   
 
 
* rychlé a čisté řešení * bezplatná poradenská služba * vhodné řešení i pro atypické dveře
* nárazuvzdorný a otěruvzdorný povrch, bez náročnosti na údržbu * osvědčení o zdravotní nezávadnosti
  Plánujete rekonstrukci bytu?
Pokud uvažujete nad větší rekonstrukcí, obáváte se jistě velkých finančních výdajů. Kupovat nové dveře do celého bytu, stavební úpravy, malování, nový nábytek... asi by toho bylo hodně, co byste chtěli mít nové, hezké, neokoukané. S jednou věcí vám pomoci můžeme.
  Renovace starých dveří systémem WELLE!
Máte-li dveře již dlouhou dobu, jsou jistě popraskané nebo poškrábané. Možná je pravidelně natíráte, pak ale víte, kolik s tím je spojeno starostí. Možná jste na své staré dveře zvyklí, ale podívejte se, zda se Vám staré nebo i původní dveře hodí do Vaší jinak vkusně zařízené místnosti, bytu nebo kanceláře? Využijte možnosti renovace stávajících dveří a zárubní moderní a rychlou technologií, která nabízí kromě výběru z 25-ti barevných odstínů, také přizpůsobení tvaru a prosklení dveří Vašim individuálním představám! Koupě nových dveří je velice nákladná záležitost. Ušetřete s námi peníze a investujte jinam.
  Proč natírat nebo lakovat?
Nechte se inspirovat možnostmi renovací! Vaše dveře i zárubně zrenovujeme tak, že je proměníme v odolný a esteticky působící prvek Vašeho interiéru. Díky unikátní technologii WELLE – natahování odolné a pevné fólie za tepla – již nikdy nemusíte čistit, natírat a lakovat Vaše staré dveře. Přijďte k nám a naši profesionálové na renovaci Vám rádi a zdarma poradí.
  Reklama
 
Dvere 12 Dvere 11 Dvere 10 Dvere 9 Dvere 8 Dvere 7 Dvere 6 Dvere 5 Dvere 4 Dvere 3 Dvere 2 Dvere 1 Zelená Mint Bílá Uni Bílá Perleť Dub Bílý Klasik Jasan Šedý Třešeň Tmavá Třešeň Ořech Světlý Olše Dub Šedý Dub Zlatý Dub Exclusiv Javor Gold Dub Japonský Bříza Švýcarská Hruška Trentino Jabloň Javor Světlý Dub Polární Buk Buk Elegance
... další typy jsou k nahlédnutí v našem katalogu nebo si můžete navrhnout vlastní tvar dveří a mít tak originální design
 
PRAGOFLORSERVIS, spol. s. r. o.
V Mokřinách 8/283, 147 00 Praha 4
gsm +420 606 469 904  tel +420 241 012 106  fax +420 241 012 101
e-mail renovace@pfs.cz, martin@pfs.cz
43005616
DIČ CZ43005616